چند روز بود توی مسیری که هر روز میرم و میام یه بوی خیلی بدی می اومد.ینی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید انقد بوش بد بود که وقتی به اون حوالی میرسیدم نفسمو حبس میکردم‌تا از اونجا رد شم! من اول فکر کردم بوی زباله اس و هی پیش خودم میگفتم یعنی چی میتونه انقدرررر بو بده اخه؟ چرا ساکنین این کوچه رعایت نمیکنن؟ و از این دست سوالا.

بعد دیدم نه! بوی زباله نیستیه بوی دیگس. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که زنگ بزنم آتش نشانی! هی فکر میکردم حیوونی چیزی مرده و اتش نشانی باید بیاد! 

خلاصه زنگ زدم آتش نشانی و گفتم توی این آدرس یه بوی خیلی بد و متعفنی میاد. هی ازم سوال پرسیدن و منم اخرسر گفتم بوی سگ مرده میاد! . خب سگِ مُرده یه اصطلاحه و من واقعا تاحالا خدارو هزار مرتبه شکر، با سگ مرده مواجه نشدم که بدونم چه بویی میده، فقط میخواستم میزان تعفن و گند بودن بو رو تفهیم کنم براشون.

نیم ساعت بعد وقتی از همون مسیر برمیگشتم دیدم مامورهای اتش نشانی اونجان و انگار کارشون تموم شده. ازشون پرسیدم برای بو اومدین؟ مامورِ یه نگاه کرد بهم و گفت چطور مگه؟ گفتم اخه من زنگ زده بودم و گزارش بوی بد داده بودم. معلوم شد بوی چیه یا از کجاس؟ مامورِ گفت بله. زیر پل لاشه سگ افتاده بود!! معلوم بود چند روزه اونجا افتاده و بو کرده.

منو میگید؟ همینجور هاج و واج داشتم به حرفاش گوش میکردم. 

دیگه دارم کم‌کم به خودم ایمان میارم. ایا شما نباید ایمان بیارید بهم؟؟ اَفَلا یومِنون؟؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mtina 118 مشاغل ايران وبلاگ فامیل دور Taysa Group علوم تربیتی Nicole سورن چوب Jason آبی اینجا بخوان